Leotar "izvukao" bod u Tuzli

Nakon debakla protiv Željezničara u Sarajevu, fudbaleri Leotara su pružili odličnu partiju u Tuzli i na Tušnju otkinuli bod solidnoj ekipi Slobode.

Sloboda je napadala tokom cijelog susreta i bila bolji tim, dok su se igrači Leotara orijentisali na odbranu svog gola. Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, međutim u desetoj minuti nastavka, Sloboda je konačno uspjela probiti bunker Trebinjaca. Dajić je odlično loptom pronašao Damira Smajlovića, kojem potom nije bilo teško dovesti domaće u prednost.

Međutim, desetak minuta prije kraja utakmice, sudija je pokazao na najstrožu kaznu u korist Leotara, a siguran izvođač za izjednačenje bio je Stojanović.

Sloboda - Leotar 1:1

Stadion Tušanj. Strijelci: 1:0 - Smajlović (55), 1:1 - Stojanović (82). Žuti kartoni: Raca, Zoletić, Gavarić (Sloboda), Milenković, Andrić (Leotar).

SLOBODA: Mujkić, Aleksić, Jogunčić, Raca, Halilović (od 66.Ćehajić), Gavarić, Vukomanović, Zoletić, Dajić (od 76. Ristanić), Smajlović, Mujić (od 81. Malkić).

LEOTAR: Milenković, Vučinić, Šaraba, Andrić, Komljenić, Radović, Mandić, Milutinović, Lekić, (od 61. Stojanović), Marjanović (od 75. Miailović), Vranešević.
Sudija: Rusmir Mrković (Sarajevo)