Leotar lako protiv Brčkog

Igrači Kluba malog fudbala Leotar slavili su danas pobjedu protiv ekipe Brčko Zdravlje, u okviru 4. kola Premijer lige BiH, rezultatom 4:1.

171022 kmf

Preko 100 ljubitelja futsala uživalo je u sjajnoj igri prije svega domaćih igrača. Bilo je pregršt dobrih poteza i malih majstorija, kao i lijepih golova. Odlično su otvorili utakmicu i za kratko vrijeme došli do velike rezultatske prednosti, (3:0). Gosti uspjevaju da se upišu na semafor, da bi Leotar pred kraj prvog dijela povećao prednost na 4:1 što je bio i rezultat sa kojim se otišlo na odmor. U nastavku gosti pojačavaju ritam sa nadom da smanje prednost, ali sjajna odbrana Leotara to nikako ne dozvoljava. Posljednjih 10 minuta susreta Brčaci igraju sa 5 igrača u polju, ali bez realizacije. Gosti su bili gotovo bez šanse za gol u drugom dijelu, dok su domaći "pucali" iz svih oružja. Sijevale su stative i prečke, ali nevjerovatna je činjenica da nisu za cijelo poluvrijeme uspjeli da zatresu mrežu protivnika.

Dvostruki strijelac za Leotar bio je Miljan Vico, a u listu strijelaca su se upisali Sarić i Zečević, Jedini gol za goste postigao je Aleksandar Milaković.

Dvorana: "Miloš Mrdić" - Gledalaca 100. Sudije: Mavrak, Husković, Jelin.

KMF LEOTAR - KMF BRČKO ZDRAVLJE 4:1 (4:1)

Trebinjci sada imaju 6 bodova i skor 2/1, a u narednom kolu putuju u Livno gdje će se sastati sa ekipom MNK "Seljak".