Brotnjo odnio bodove iz Trebinja

Igrači Leotara savladani su večeras u Trebinju od Brotnja iz Čitluka rezultatom 1:3.

171106 kmf

Početak utakmice je nagovijestio da će se trebinjski tim danas dosta mučiti. Brotnjo je odličnom igrom u defanzivi u potpunosti ugasio kreacije i prepoznatljivu igru Leotara, tako da u prvih 15 minuta nismo vidjeli apsolutno ništa vrijedno pomena.

Do prvog pogotka dolaze gosti u 15. minuti preko Bošnjaka koji nadmudruje golmana domaćih Perišića. Nakon asistencije najnovijeg pojačanja Leotara Nevistića, Šešelj postiže izjednačujući gol. Gosti u drugom dijelu pojačavaju ritam, i preko Grgića dolaze do nove prednosti. Treći gol za Brotnjo (1:3), postiže Suton. Probao je Leotar u zadnjih 10 minuta susreta sa 5 igrača na terenu, ali su se gosti sjajno branili i tako potpuno zasluženo odnijeli bodove iz Trebinja. Najzaslužniji igrač za ovakav rezultat bio je sjajni golman gostiju Ivanković.

U narednom kolu Leotar putuje u Mostar u goste MNK Zrinjski.

SD Miloš Mrdić Bregovi -  Gledalaca 200. Sudije: Jasenko Pljevljak i Amir Omerbašić (oba Sarajevo).

Leotar: (G) Perišić, (K) Cimirot, Šešelj 1, Zečević, Andrić Srđan, Petrovski, Matijašević, Šaraba, Čečur, Milojević, Nevistić, Vico, Muratović, Milanović. Trener: Dragan Spaić.

Brotnjo:  (G) Ivanković, Pantić, Delić, Grgić 1, Marić, Medić, Bošnjak 1, Dujmović, Marković, Suton 1, Šunjić, Odak. Trener: Čilić Matej.