Poznati četvrtfinalisti Božićnog turnira - Spektakularan meč C grupe

Večerašnjim utakmicama završeno je takmičenje po grupama Božićnog turnira u malom fudbalu koji organizuje Trebinjsport.

180110 turnir

Poznati su učesnici četvrtfinala u konkurenciji seniora i veterana. Posjetioci su uživali u majstorijama ovog sporta i velikom broju atraktivnih poteza, akcija i mnoštvu postignutih golova.

SPEKTAKULARNA UTAKMICA U C GRUPI ZA PROLAZ U ČETVRTFINALE u kojoj su se sastali Bemiks i Hrupjela pred punim tribinama sportske dvorane u Bregovima. Prema navodima stručnjaka ovo je svakako bila i najbolja utakmica grupne faze u kojoj su gledaoci maksimalno uživali. Svi oni koji su prisustvovali utakmici dugo će je prepričavati.

Ekipa Bemiksa vodila je na poluvremenu 3:1 i treba napomenuti da joj je i neriješen rezultat odgovarao za prolaz dalje. Hrupjela su odigrala izvanredno drugo poluvrijeme i golom majstora futsala Janjuševića smanjuje na 3:2, da bi do potpunog preokreta došli sa dva gola najboljeg trebinjskog igrača futsala Miće Cimirota pred sam kraj utakmice.

Rezultati 10.01.:

Veterani: Gorica - Rekreativo 6-3, Kormoran - Nikšić 4-6, Lumas Nikšić - Lokoportal Trial 2-5. Rutinske pobjede u veteranskoj konkurenciji.
Seniori: Stolac - Restoran Kastel Nikšić 1-6 i Bemiks - Hrupjela 3 - 4.

21:00 – seniori; SPLAV „APOLON“ BILEĆA – „HRUPJELA“

Kvalitetne ekipe koje su ušle u samu završnicu garantuju dobar futsal i izuzetno uzbudljive utakmice.