Trebinjske rukometašice slabe za Dobojke

U prilično dinamičnoj utakmici koja je odirgana danas u Trebinju, ljubitelji rukometa imali su priliku da vide odmjeravanje snaga dugogodišnjih rivalki.

181110 zrk

Trebinjske rukometašice su odlično odigrale prvo poluvrijeme u kojem su u nekoliko navrata dolazile do prednosti, ali u nastavku su popustile, u igri i u obrani, te su Dobojke samo povećavale stečenu prednost za konačnih 30:25.

Najviše golova u trebinjskom sastavu postigle su Jovana Perotić povratnica u Leotar 10 i Marija Kovačević 5.

Već sutra djevojke iz Trebinja očekuje utakmica 7. kola, u kojoj dočekuju ŽRK Omladinac iz Laktaša.

SD "Miloš Mrdić" Gledalaca 100. Sudije: Mavrak/Ivanišević - Nevesinje.

Leotar: Kisić, Perotić 10, Kuraica, Mucović 3, Brkan 1, Crnogorac 3, Ratković 3, Kovačević 5, Glavonjić, Kraljević, Sekulović. Trener; Zdravko Komnenović.

Doboj: Nikić, Marković 3, Vujić 5, Kršić, Petrović S., Grabovičkić 8, Radulović 4, Matić, Michelini, Gajić 2, Jurkas, Ignjić, Petrović N. 1, Garić 2, Kopić 5. Trener: Saša Madžarević.