Leotar do 3 boda za 5 minuta

Trebinje, 04.05.2011. U okviru 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipa Leotara je danas na stadionu Police pred oko 200 gledalaca, na samom kraju utakmice, pobijedila Čelik iz Zenice rezultatom 2:1 i time napravila niz od  tri uzastopne pobjede.

110504-stadion

U prvom poluvremenu, osim par polušansi domaćina, ništa drugo nije bilo vrjedno pomena.

Za razliku od prvog, drugi dio meča nešto drugačija slika na terenu obje ekipe, gdje je na samom početku Čelik djelovao odlučnije i imao dosta izglednije šanse za gol, ali ipak desetkovana ekipa Leotara, poslije crvenog kartona Marijanovića dolazi do prvog pogotka i to golom rezerviste Željka Radovića, koji je u igru ušao u 82. minuti, a već u sledećoj matirao nemoćnog Bilobrka. Nakon toga Čelik se budi i pokušava da vrati izgubljeno, ali ne uspijeva, jer šutem Bondžića sa dvadesetak metara Leotar u sudijskoj nadoknadi dolazi do drugog pogotka, što nije bio konačan rezultat , jer kada se čekao posljednji sudijski zvižduk, ekipa Čelika utješnim golom Hadžića dolazi do konačnih 2:1.

Leotar sada ima 33 boda, a u sledećem meču igra protiv ekipe Slavije u Istočnom Sarajevu u subotu 07.05.2011.

Leotar: Milenković, Vučinić, Todorović, Vranešević, Čorlija, Delić, Bondžić, Mandić, Andrić, Marijanović i Kujundžić. (Stojanović, Radović, Bošković).

Trener: Spaić.

Čelik: Bilobrk, Brković, Sadiković, Dilaver, Milošević, Horić, Kapetan, Purić, Jusić, Hasanović i Hadžić.(Huseinspahić, Duljević Arnaut).

Trener: Ibraković.