Prvenstvo grada u ribolovu "Udicom na plovak"

Trebinje, 25.06.2011. U organizaciji Sportskog ribolovnog društa Trebinje, danas je na Trebišnjici održano takmičenje Prvenstvo grada u ribolovu "Udicom na plovak", na kome je učestvovalo ukupno 26 ribolovaca.

110625-plovak_na_udicu_018

Takmičenje je održano u tri kategorije pioniri, kadeti i seniori. Pravo na takmičenje imali su svi sportski ribolovci registrovani u Sportsko ribolovnom društvu Trebinje.

Takmičenje je održano na području betonski most - Rastoci.

Pobjednik u kategoriji pionira je bio Novica Kovač, sa 640 poena, drugo mjesto je osvojio Goran Kovač sa 415 poena, a treće Nemanja Spaić sa 210 poena.

Pobjednik u kategoriji kadeta je bio Vasilije Kolak sa 1.380 poena, drugo mjesto je osvojio Nemanja Ilić sa 280 poena, a treće Marko Komnenović sa 200 poena.

110625-plovak_na_udicu_005

Pobjednik u kategoriji seniora je bio Dejan Garić sa ubjedljivih 2.800 poena, drugo mjesto je osvojio Nebojša Pejanović sa 460 poena, a treće Miljan Janičić sa 400 poena.

Za najuspješnije takmičare po kategorijama obezbjeđene su nagrade, medalje i diplome.