Trener Korak upoznao ekipu

U toku reprezentativne pauze fudbaleri Leotara odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Budućnosti iz Podgorice, lidera Prve lige Crne gore, gdje je novi trener Leotara Bogdan Korak imao priliku da upozna svoje nove igrače.

110903-buducnost_leotar_032

Utakmica je došla u nezgodno vrijeme, kada se na Policama desila promjena trenera, ali je svakako dobro došla novom treneru Bogdanu Koraku da upozna ekipu i donekle uvidi sa kakvim igračkim kadrom raspolaže.

110903-buducnost_leotar

Utakmica je završila minimalnim rezultatom 1:0, a gol za Leotar je postigao Mladen Ratkovica.

Ekipa iz Podgorice je bila u Trebinju na trodnevnim pripremama. U naš grad su stigli u četvrtak, kada su odradili prvi trening, a pripreme su završili upravo utakmicom sa Leotarom.

Mnogo interesantnija stvar se dešavala na terenu pred početak utakmice i za vrijeme poluvremena. Naime navijači Budućnosti, njih oko 30,  koji su došli iz Podgorice da bodre svoje igrače, nonšalantno su izašli bez majica na teren na Policama i igrali "nabačaja, kornera i slobodnih udaraca".

Na oduševljenje pristune publike u par pokušaja navijači Budućnosti su bili veoma uspješni, gdje su i ispraćeni aplauzom. Pripadnici policije i specijalaca su na stadion došli tek u 60. minuti utakmice.

Prema riječima nekih starijih navijača koji godinama redovno dolaze da bodre Leotar, "ovakvo nešto" se nije desilo posljednjih 40 godina na stadionu Police.