Hrupjela i Mokri dolovi u finalu Olimpijade

Večeras su pred oko 1.000 ljuitelja malog fudbala na stadionu maloh sportova "Aleksandar Masleša" u Bregovima odigrani polufinalni mečevi tradicionalne trebinjske Olimpijade.

140820-polufinale1

U prvoj utakmici ekipa Hrupjela je u veoma neizvjesnom meču savladala prošlogodišnjeg šampiona ekipu TIne. Jedini pogodak na meču postigao je džoker Hrupjela Dario Marinović. U drugoj utakmici sastali su se Tina stanica i Mokri dolovi, a slavili su Mokri dolovi rezultatom 5:1. Dva gola za pobjedničku ekipu postigao je Vladisavljević a po jedan Jelačić, Džudža i Bodiroga. Strijelac jedinog gola za poraženu ekipu bio je Barović.

Večeras se na Olimpijadi igraju polufinalni mečevi u konkurenciji pionira i kadeta. U pionirskom uzrastu od 18 časova i 30 minuta igraju Hrupjela i Gorica a u 19 i 10 Mokri dolovi Riva i Mokri dolovi. Kod kadeta od 20 časova sastaju se Hrupjela 2 i Mokri dolovi a od 20 časova i 40 minuta Gorica i Vinogradi Đim trejd.

Finale seniora 58. tradicionalne Olimpijade u malom fudbalu zakazano je za subotu u 21 i 30. Utakmica za treće mjesto igra se u 20:30h.