Uspješan vikend za džudiste

Proteklog dana su takmičari JK "Leotar" učestvovali na dva jaka međunarodna takmičenja i na Prvenstvu BiH do 23 godine.

141011-judo U Sarajevu je održan Međunarodni džudo turnir pod nazivom "BiH and Nippon" koji se organizuje pod pokroviteljstvom ambasade Japana, a učestvovalo je oko 800 takmičara iz Srbije, Crne Gore, Makedonije, Rumunije, BiH, Mađarske, Hrvatske, Slovenije, Italije. Džudisti Leotara osvojili su sl.medalje.

2. Kapor Nikola -81 kg kadet

Takođe, danas je u Sarajevu održano prvenstvo Bosne I Hercegovine za mlađe seniore ( do 23 god.), gdje su naši takmičari osvojili 4 medalje i to sledeće.

Srebrene medalje :

1. Ramić Anja -52 kg
2. Čihorić Sanja -57 kg

Bronzane medalje:

1. Rikalo Ivana -63 kg
2. Vidačić Vuk -100 kg

Peta mjesta osvojili su : Boljanović Nikola do 66 kg, Rajko Bovan do 73 kg i Kapor Nikola do 81 kg.
Uspješan nastup su imali i najmlađi takmičari JK "Leotar", koji su nastupili na Međunarodnom džudo kupu "Onogošt 2014" u Nikšiću, gdje je učestvovalo oko 450 takmičara iz Crne Gore, Albanije, Makedonije, Hrvatske, BiH.