Nova pobjeda rukometaša

Rukometaši Leotara ostvarili su juče još jednu pobjedu na domaćem terenu, gdje su u okviru 5. kola Prve lige RS savladali ekipu Čelinca rezultatom 32:26.

140927-rukomet

U tim su se konačno vratili povrijeđeni igrači, iskusni Misita i eksplozivni Šešlija te pojačali trebinjskog prvoligaša.

U prvom poluvremenu igra je bila izjednačena uz malo bolju igru gostiju iz Čelnica, a malo slabiju igru Leotara u odbrani. Na odmor se otišlo sa rezultatom 17:18. Izabranici trenera Leotara Dragiše Koraćevića su u nastavku znatno pojačali tempo igre, kao i odbranu što je odmah dalo rezultata.

Leotar je ovom pobjedom popravio dosadašnji skor i zabilježio drugu pobjedu kod kuće, dok ima tri poraza.

U narednom kolu Leotar će u Trebinju ugostiti ekipu Slavije iz Sarajeva, gdje će u igri za nove bodove biti kompletan, a očekuje se odlična utakmica protiv starih rivala iz Sarajeva.

RK LEOTAR - RK ČELINAC 32:26 (17:18)