Vladisavljević u zadnjoj sekundi donosi Leotaru pobjedu

Večeras je u Trebinju odigrano 20. kolo Futsal lige BiH u kojem su se sastali KMF Leotar i MNK Seljak.

150420 kmfleotar seljak

Meč je završen rezultatom 2:1 u korist domaćih, ali se bukvalno do zadnje sekunde pobjednik nije znao. Oko stotinjak ljubitelja malog fudbala uživalo je u odličnoj predstavi oba tima, ali su bili uskraćeni za golove u prvom poluvremenu. Viđeno je dosta dobrih akcija i šansi na obje strane.

Najbolji strijelac Leotara Miljan Vico zatresao je mrežu gostiju u 24. minuti susreta. Krajem drugog dijela gosti iz Livna kreću u ofanzivu sa pet napadača, što im donosi rezultat i minut prije kraja susreta poravnavaju skor na 1:1. Uvidjevši pad u igri domaćina krenuli su odlučno u napad na sva tri boda. Največa drama se odigrala u posljednim sekundama meča. Pet sekundi prije isteka vremena Livljani propuštaju stopostotnu šansu kada promašuju prazan gol i pogađaju prečku, lopta se odbija do Vladimira Vladisavljevića koji upućuje udarac prema praznom golu gostiju i bukvalno u zadnjoj sekundi zabija za 2:1 i trijumf Leotara. Mogao je i Leotar do ubjedljivije pobjede, ali je golman Seljaka Bilandžić bio izvanredan večeras.

KMF LEOTAR - MNK SELJAK - 2:1 (0:0)