Čelinac nemoćan u Trebinju

U okviru 3. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, u Trebinju su snage odmjerili domaći KMF Leotar i KMF Čelinac iz istoimenog grada. Na kraju su domaći slavili rezultatom 5:1 .

151012 kmf leotar celinac
Domaći su sjajno otvorili utakmicu sa dva brza gola, prvi u 4. minutu, a drugi u 8. minutu. Strijelac oba gola bio je Stefan Bokić . Minut nakon drugog gola Leotara, gosti iz Čelinca smanjuju na 2:1 preko bivšeg igrača Sokratesa, Nemanje Kokanovića .

Istim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu potpuna dominacija Leotara, do kraja utakmice uspjeli su još tri puta da matiraju Stanivukovića, u 25. minuti Dejan Džudža povećava na 3:1 udarcem iz slobodnog udarca sa oko 7 metara. Miljan Vico u 36. minuti postiže novi gol za domaće, a minut kasnije postavlja i konačnih 5:1 svojim drugim golom na ovoj utakmici.

KMF LEOTAR - KMF ČELINAC 5:1 (2:1)

Dvorana Miloš Mrdić, Trebinje Gledalaca: 80 Sudije: Muamer Čulov (Goražde) i Damir Knežević (Livno)
Strijelci: Bokić 2, Vico 2, Džudža (Leotar), Kokanović (Čelinac)

KMF Leotar : Perišić, Sa. Andrić, Sr. Andrić, Vico, Šešelj, Biberdžić, Šutalo, Maros, Muratović, Milivojević, Bokić, Subašić, Džudža.
KMF Čelinac : Stanivuković, Janković, Ivanković, Kljunić, Kokanović, Suvajac, Orašanin, Todorović, Ličina, Kokić, Zelenković, Janković, Blagojević