KMF Leotar savladan u Livnu

KMF Leotar je u okviru 2. kola Lige za prvaka savladan u Livnu od ekipe "Seljak" rezultatom 4:2.

MG 8830 copy

Prednost Seljaku donio je Hrvoje Šimunović u 8. minutu susreta, ali samo minut kasnije Miljan Vico je poravnao na 1:1.

Ali konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Ante Semren u posljednjim sekundama prvog dijela igre. On je mrežu Leotara zatresao sjajnim golom iz slobodnog udarca. Petar Vukoja u 25. minutu donosi drugo izjednačenje Trebinjcima.

Novu prednost, treću na ovoj utakmici, Seljaku donosi Duje Nevistić u 35. minutu, a isti igrač postavlja i konačan rezučtat u 39. minutu i tako donosi prvu pobjedu svojoj ekipi u nastavku prvenstva.

U istom terminu odigran je i derbi 2. kola "Lige za prvaka", između MNK Mostar SG i MNK Centar, na toj utakmici nije bilo pobjednika.

MNK SELJAK - KMF LEOTAR 4:2 (2:1)