Trebinjski vozači potvrdili dominaciju u auto slalomu - Vučko Bašić najbolji vozač relija

Danas je na Tjentištu održan Auto slalom, na kojem su učestvovali i članovi Auto moto karting kluba Leotar iz Trebinja.

160919 vucko miso

U klasi 1 do 1.200 kubika prvo mjesto je osvojio Igor Janković, a treće Predrag Vučinić. U klasi sprint do 1.200 kubika Ratko Orbović zauzeo je prvo mjesto, dok je u sprint klasi do 1.600 kubika prvo mjesto osvojio Drago Pikula. U klasi preko 1.600 prvo mjesto osvojio je Maksim Milinić. U klasi 2 prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Mišo Miljanić.

Vučko Bašić odvezao je najbolje vrijeme u klasi 1, dok je u generalnom plasmanu proglašen za najboljeg vozača Relija 2016.

160919 reli

160919 reli1

160917 pikula1

160917 pikula

U plasmanu klubova AMKK Leotar Trebinje je takođe osvojio prvo mjesto čime je potvrdio dominaciju u ovom takmičenju na nivou Republike Srpske i Bosne i Hercegovine. Generalni sponzor trebinjskih trkača bila je Vinarija "Petijević".