Pobjeda Leotara na gostovanju u Čelincu

Trebinjski "Leotar" zadao je novi jak šamar ekipi "Čelinca". Tim Mitra Vukanovića je sa 6:3 trijumfovao na ovom gostovanju, i tako u potpunosti došao u igru za borbu za plej of u posljednja dva kola.

161203 kmf

"Čelinac" je, a to više i nije neka novost, poveo u ovom meču. Uvijek su Čelinčani igrali kvalitetno, veoma dobro u prvoj fazi meča, ali su onda padali u nastavku, a tako je bilo i danas. Strijelac za vođstvo bio je Milan Kljunić u 8. minutu. "Leo" ipak uspjeva da preokrene. Lazar Zečević i Savo Andrić pogađaju te Trbinjci dolaze u prednost. Ipak, do poluvremena uspjeva "Čelinac" da poravna, a egzekutor je bio Slađenko Janković u 19. minutu. No, nisu uspjeli domaći otići sa egalom na poluvrijeme pošto odmah poslije toga pogađa Šutalo.

U nastavku ipak prisebniji su gosti i postižu tri gola, dok domaći postižu samo jedan, i to Dalibor Todorović. Za goste metu pogađaju, Šešelj, Cimirot i još jednom Zečević.

KMF ČELINAC - KMF LEOTAR 3:6 (2:3)
Sportska dvorana u Čelincu
Gledalaca: 50
SUdije: Igor Puzović (Travnik) i Adis Duraković (Bugojno)
Strijelci: 1:0 Kljunić 8, 1:1 Zečević 10, 1:2 Sa. Andrić 17, 2:2 S. Janković 19, 2:3 Šutalo 19, 2:4 Šešelj 23, 2:5 Cimirot 27, 3:5 Todorović 31, 3:6 Zečević 32
Žuti kartoni: Orašanin, Matijašević (Čelinac), Vukanović (Leotar)

Čelinac: Stanivuković, Matijašević, Orašanin, E. Janković, S. Janković, Dragojević, Radosavac, Dubravac, Ličina, Živković, Džombić, Todorović, Kljunić, Verić Trener: Milan Kljunić

Leotar: Perišić, Sa. Andrić, Cimirot, Šešelj, Sr. Andrić, Radović, Čečur, Vukanović, Šutalo, Zečević, Katičić, Perić, Subašić Trener: Mitar Vukanović.