Tango nadigrao Leotar u Istočnom Sarajevu

KMF Tango iz Istočnog Sarajeva slavio je u utakmici 3. kola "Lige za prvaka" Premijer futsal lige BiH protiv KMF Leotar 'Ocean Link' rezultatom 3:1.

150501 kmf leotar tango

Ovo je bila rasterećena utakmica i za jedne i za druge, ali domaći su u svojim redovima imali nekoliko isnkusnijih igrača u odnosu na Trebinjce, pa su u finišu slomili otpor gostiju.

Leotar je prvi stigao do prednosti, i to u 5. minutu, kada je prednost svojoj ekipi donio Ilija Subašić.

Ipak, u posljednjim sekundama prvog dijela, na 1:1 poravnava mladi reprezentativac BiH, Stefan Jokić.

Neriješen rezultat je na semaforu stajao sve do 36. minuta, kada preokret Tangu donosi Dragan Ikonić, da bi samo dva minuta kasnije na 3:1 povisio Amer Hadžić i tako postavio konačan rezultat ovog meča.

Tango je u utakmicu ušao sa pet igrača do 21. godine, dok je u Leotaru bilo čak sedam igrača tog uzrasta.

U narednom kolu Tango gostuje kod Starog Grada, dok Leotar putuje u Konjic.

Trenutnu tabelu "Lige za prvaka" i "Lige za opstanak" možete pogledati na ovom linku.

KMF TANGO - KMF LEOTAR 'OCEAN LINK' 3:1 (1:1)