Beli Anđeo pao u Trebinju

U okviru 3. kola Prve futsal lige Istok, Leotar je na svom parketu savladao ekipu Beli Anđeo rezultatom 5:1.

201206 cimirot

Od samog starta gosti iz Brčkog kreću ofanzivno i preko Milana Jevtića u 10 minuti susreta prvi dolaze do prednosti. Nakon toga Leotar kreće sa visokim pritiskom, ne dozvoljava da gosti kreiraju napad. Ta taktika je urodila plodom u 15 minuta kada kratku loptu gostiju presjeca Vico i trese mrežu za poravnanje 1:1. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Drugo poluvijeme je u potpunosti pripalo domaćim igračima. Gosti su odmah krenuli sa rizičnom igrom i 5 igrača u napadu, međutim preiskusna ekipa Leotara je bez greške igrala odbranu, čekala i iskoristila sve greške gostiju. Golman Leotara Irinej Đurić upisao je nekoliko izvanrednih odbrana.

Igrač meča bio je Srđan Andrić koji je prekinuo veliki broj napada i dva puta se upisao u listu strijelaca. Lazar Zečević je takođe dva puta tresao mrežu Belog Anđela.

KMF LEOTAR - KMF BELI ANĐEO 5:1 (1:1)

Leotar: Đurić, Savo Andrić, Srđan Andrić 2, Zečević 2, Vico 1, Cimirot, Čečur, Milojević, Popović, Milić, Ninković, Medan, Čolović. Trener: Dragan Spaić.

Beli Anđeo: Krsmanović, Dujković, Simić, Erić, Miljković, Đokić, Jevtić S., Novaković, Filipić, Jevtić M. 1. Trener: Zoran Petrović.

Sa maksimalnim učinkom u tri kola Leotar zauzima prvu poziciju na tabeli. U 4. kolu gostuje u Ugljeviku.