Mali fudbal - KMF Leotar - KMF Derventa 8:2

Trebinje  08.11.2010. U Sportskoj dvorani Miloš Mrdić danas u 16 h je odigrana utakmica drugog kola Super lige RS između KMF Leotara i KMF Dervente pred oko 200 gledalaca.

Utakmica je završena rezultatom 8 : 2 u korist domaćina, iako je prvo poluvrijeme Leotar ušao otvoreno u igru, a gosti su svojom dobro isplaniranom taktikom zvanom bunker dobro čuvali svoju mrežu i čekali svoj momenat iz kontre, pa je ishod prvog poluvremena bio 1 : 1. Nakon prvih 20 minuta tvrde igre naš trener Spaić mijenja taktiku i bunker Dervente polako počinje da puca po šavovima. Igra se rasplamsala u korist domaćina i počela je goleada.

Domaći u svom stilu dali su još 8 golova do kraja, ali na žalost jedan auto gol.

U dva posljednja kola se vidi  da se radi o ozbilnjom konkurentu za prvo mijesto na tabeli, jer je Leo je zabio 13, a primio samo 3 gola.

KMF Leotar: Berak, Vukanović, Berdović, Mičeta, Andrić S., Vico, Cimirot M., Cimirot G., Popović, Kapor, Mijanović. Trener: Spaić Dragan.

KMF Derventa: Plisnić, Drljača, Bašić, Rastavić, Simić, Đuričić, Kukić. Trener: Radan Zoran