Pobjeda Leotara na Policama

Ekipa Leotara je danas u Trebinju dočekala Olimpic iz Sarajeva, te je uspjela slaviti pobjedu sa minimalnih 1:0.

140410-leo13

Na stadionu "Police" pred oko 1.000 gledalaca utakmica je počela minutom ćutnje u znak sjećanja na bivšeg fubalera i trenera omladinskih sekcija Leotara, Marka Vučkovića - Kolege.

Prvo poluvrijeme na Policama nije donijelo ozbiljnije prilike, a igralo se većinom na polovini terena.

Do 73. minute susreta, sve je u Trebinju 'mirisalo' na podjelu bodova, a onda je Stojčev doveo svoju ekipu u vodstvo od 1:0.

Ovaj rezultat se do samog kraja nije mijenjao pa su sva tri boda ostala u Trebinju.

Bilo bi nekorektno ne istaći da su vjerni navijači Leotara vatreno bodrili svoje pulene tokom cijelih 90 minuta susreta.