Bezvrijedan remi u Trebinju

Leotar je danas u okviru 28. kola Premijer lige BiH u utakmici bez ikakvog rezultatskog imperativa remizirao sa Zvijezdom iz Gradačca rezultatom 1:1.

130511-leozvijezda2

Rezultat nije imao veliku ulogu danas na Policama, jer su oba time već ranije obezbjedila opstanak u Premijer ligi.

Leotar je igrao solidno u prvom poluvremenu te je preko Stojčeva i došao u vodstvo od 1:0 u 26. minuti susreta.

Zvijezda nije pala nakon tog pogotka, a samo pet minuta kasnije je uspjela preko Halilovića da zaprijeti. Ipak, Kurika je uspio da odbrani svoju mrežu.

U 39. minuti dobru priliku da svoju ekipu dovede do prednosti o 2:0 imao je Filipović, ali je Mirković odbranio.

130511-leozvijezda1

Domaći su otišli na pauzu sa vođstvom od 1:0, a u nastavku susreta vidjeli smo dobru igru na obje strane. Nakon velikog broja propuštenih stopostotnih prilika gosti konačno u 75. minuti preko Džafića dolaze do boda vrijednog pogotka.