13 medalja za KBS Trebinje

U Doboju je juče održano Prvenstvo RS u karateu za poletarce, pionire i nade uz ućešće 25 klubova sa oko 300 takmičara.

121014-karate1

KBS Trebinje je nastupio sa 15 sportista koji su prethodno ostvarili plasman na Regionalnom takmičenju. Sportisti KBS su u pojedinačnom i ekipnom plasmanu osvojili 13 medalja od toga 5 zlatnih, 2 srebrene i 6 bronzanih.
Zlatne medalje su osvojili u borbama: Spaić Rastko poletarac - 32 kg,Miljković Igor poletarac - 34 kg,Jeremić Lana nada - 45 kg,

Ekipno tim mlađi pioniri (Miljković Igor, Spaić Rastko i Šuković Marko). Tim stariji pioniri (Miljković Marko,Krunić Marko,Tasovac Dejan).
Srebrene medalje su osvojili Kosjerina Vasilije kate pojedinačno za starije pionire i tim muške nade (Vuković Tripo, Kuljić Igor i Milić Milovan).
Bronzane medalje su osvojili: Spaić Rastko u katama pojedinačno za poletarce, Vuković Tripo u borbama stariji pioniri - 45 kg, Miletić Tamara nada - 45 kg, Ćurić Anja nada - 45 kg, Milić Milovan nada - 50 kg i tim ženske nade (Milidrag Ana, Miletić Tamara i Jeremić Lana).

Najuspješniji pojedinci su Spaić Rastko sa 2 zlatne i 1 bronzanom medaljom i Miljković Igor sa 2 zlatne medalje.

(Foto: arhiva)