Kovačević i Marijaga „potopili“ Željezničar

Fudbaleri Leotara ostvarili su pobjedu u 22. kolu m:tel Prve lige Republike Srpske savladavši na Policama banjalučki Željezničar rezultatom 2:1 (2:0).

240327 stiven

Leotar je do prednosti došao u 26. minuti preko Borne Kovačevića, koji je jednu odbijenu loptu poslao u gol. Par minuta prije toga, Darku Đajiću je poništen pogodak, što je izazvalo čuđenje svih na stadionu u Policama. Leotar je duplirao prednost minut prije kraja prvog dijela, kada je pogodio Kolumbijac Stiven Marijaga.

Željezničar je smanjio prednost Leotara u 52. minutu, kada je Đorđe Đogić realizovao penal, koji je takođe izazvao dosta čuđenja među igračima i navijačima.

Nakon 22. odigrana kola Leotar se nalazi na diobi 4. mjesta sa 36 bodova, 16 manje od lidera Radnika, kome će Trebinjci gostovati u narednom kolu (nedjelja, 17:00). FK Leotar