Džudisti iz Berkovića osvojili 8 medalja na turniru Mimoze

Članovi džudo kluba "Berkovići" su proteklog vikenda učestvovali na 30. Međunarodnom turniru "Mimoza 2012" koji je održan u Igalu, Crna Gora.

120227-judo_berkovici

Na ovom takmičenju nastupilo sa 12 takmičara iz džudo kluba "Berkovići", koji su osvojili ukupno osam medalja.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su: Lazar Đurica -22 kg, Igor Đurica -28 kg, Šakota Kristina -38 kg u konkurenciji poletaraca i poletarki i Aleksandra Samardžić -63 kg u konkurenciji kadetkinja.

Druga mjesta i bronzane medalje osvojili su: Jelena Bjelica -22 kg, Andrijana Domazet -31 kg u konkurenciji poletarki i Anđela Samardžić -44 kg u konkurenciji mlađih pionirki.

Treće mjesto i bronzanu medalju osvojio je Ognjen Abramović -50 kg u konkurenciji mlađih pionira.

Članica džudo kluba "Berkovići" Aleksandra Samardžić je proglašena za najuspješniju kadetkinju na turniru. (Opština Berkovići)