30 medalja za džudiste Leotara

Na juče održanom Memorijalnom turniru "Miloš Mrdić", džudisti Leotara osvojili su ukupno trideset medalja.

120317-judo_borci_066

Nemanja Mišković osvojio je dvije zlatne medalje u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji, Đorđe Škiljević i Stefan Milić osvojili su zlatne medalje u juniorskoj konkurenciji, dok je u kategoriji mlađih pionira zlato pripalo Božidaru Vučureviću.

U generalnom plasmanu Trebinjci su proglašeni najuspješnijom ekipom u kategoriji starijih pionira.

Džudisti iz Berkovića su bili najuspješniji u konkurenciji poletaraca, dok je Famos iz Istočnog Sarajeva bio najbolji u kategoriji mlađih pionira, Akademik iz Nikšića bio je najbolji u kadetskoj konkurenciji, a dok je kod juniorima najbolji bili članovi Panter-a iz Bijeljine.

Na ovome turniru učestvovalo je 625 takmičara iz 52 kluba iz Srbije, BiH, Hrvatske i Crne Gore.