MNK Comunicare - KMF Leotar 3:3

Remijem ekipa Comunicare iz Mostara i Leotara iz Trebinja zavšeno je drugo kolo Mini lige za Prvaka BiH u futsalu.

111126-kmf_leotar_banjaluka_041

Gledoci u dvorani na Bijelom Brijegu su mogli vidjeti dobru i neizvjesnu utakmicu do samog kraja. Trebinjci bolje otvaraju utakmicu. Mulina je u 5. minuti dovodi Leotar do prednosti od 0:1. Zatim pogađa i u 9. minuti za 2:0. Comunicare u 15. minuti preko Čuline smanjuje na 1:2, što je bio rezultat prvog dijela susreta.

U drugom poluvremenu preokret. U 22. minuti Ćužić poravnava rezultat na 2:2. U 28. minuti Vladisavljević dovodi domaćima u vođstvo od 3:2. Najbolji pojedinac susreta, igrač Leotara Siniša Mulina asistira Cimirotu u 37. minuti za konačnih 3:3. i važan bod u gostima za Trebinjce.

Mora se istaći da su igrači ekipe Comunicare bili maksimalno fer i korektni, a prema riječima igrača Leotara, sudijski par Bureković Muamer (Zenica) i Kečo Tarik (Sarajevo) i njihove loše odluke tokom cijelog meča su u velikoj mjeri uticale na konačan rezultat susreta.

Sledeće kolo je Leotar slobodan, a utakmicu 4. kola igra 11. aprila, kada gostuje ekipi Centar iz Sarajeva.

KMF Leotar: Berak, Sulaver, Vukanović, Andrić, Vico, Cimrot 1, Nikolić, Zeković, Mičeta, Nikolić, Savić, Mulina 2. Trener: Sulaver Srđan.

MNK Comunicare: Melo, Skihan, Goluža, Livaja, Smajić, Šimić, Ćulina 1, Raguž, Ćužić 1, Penava, Subašić, Vladislavljević 1. Trener: Ivan Dragoje.