Rukometaši 3 od 3

Trebinjski rukometaši ostvarili su i treću pobjedu u nizu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

211006 rukomet

Velika pobjeda Leotara u odloženoj utakmici trećeg kola. Ovoga puta pobjedili su Bosnu iz Sarajeva rezultatom 30:22. U prvom poluvremenu viđena je velika borba obje ekipe. Drugo poluvrijeme domaći otvaraju fenomenalno i do kraja utakmice igraju sve bolje i bolje za ubjedljivu pobjedu.

Najbolji strelac Leotara bio je Aleksandar Milojević koji je 7 puta tresao mrežu Bosne. Kod gostiju bolji od ostalih je bio Vražalić sa 5 golova.

RK LEOTAR - RK BOSNA 30:22 (12:12)

SD Miloš Mrdić Gledalaca 150. Sudije: Hrstić, Rašić, delegat Tomić - Ljubuški.

U narednom 4. kolu Leotar putuje u Zavidoviće kod ekipe Krivaja.

Leotar: Savović, Veraja 2, Arizanović 4, Milojević 7, Ivanović 4, Parežanin 1, Ninković, Ratković 2, Omerović, Tomić 4, Todorović, Babić 1, Kovač Vasilije i Dimitrije, Smajilbegović 5. Trener: Darko Tavrić.

Bosna: Mutapčić , Mehinagić 2, Vražalić 5, Harmandić 1, Raonić 2, Toromanović 2, Mimić 1, Malagić, Kokrarić 2, Herić, Zulfić 1, Tahirović, Beširović, Omanović 3, Mrda 3. Trener:  Zuhdija Kokrarić.