230816 baner dineco 650x170 05
250201 lilis baner

230310 baner salon desetka

220201 luxtravel baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Opstanak KMF Leotara uprkos brojnim problemima

Pobjedom protiv MNK Kaskada iz Gračanice, u posljednjoj utakmici Jedinstvene Futsal lige BiH za sezonu 2013/2014. odigranoj proteklog vikenda u Trebinju ekipa Leotara je zadržala 5. poziciju na tabeli.

131207-futsalleozrinjski2

 

Višestruki šampioni RS i BiH i učesnici Futsal Lige šampiona su i pored brojnih problema uspjeli da ostvare svoj cilj, a to je opstanak u Ligi. Izuzetan trud i zalaganje svih članova ovog sportskog kolektiva donijeli su rezultate. Opstanak u Ligi obezbijeđen je četiri kola prije kraja sezone.

Ovi momci koji ostavljaju srce na terenu ne nailaze na adekvatnu podršku od strane onih koji su zaduženi za sport u našem gradu. Pored protivnika na terenu gotovo svakodnevno su se borili i izborili sa brojnim povredama, problemima u nalasku termina i hroničnom besparicom.

Ostaje nada da ce nadležni prepoznati njihove rezultate i na svaki način podržati rad ovog fudbalskog kolektiva.