Privilegiju da danas odigraju revijalni meč sa odbojkašicam Kleka koje se trenutno nalaze na prvom mjestu Vojvođanske lige imale su članice odbojkaškog kluba Leotar iz našeg grada koje se nalaze u prijateljskoj posjeti Kleku.
Ljubaznošću naših prijatelja i pobratima iz Kleka kadetkinje Leotara bile su u prilici da prisustvuju trenizima i muškog odbojkaškog kluba iz Kleka, ali i da porazgovaraju sa eminetnim odbojkaškim trenerom Miloradom Kijcem koji je do sada pored velikog broja timova koje je vodio bio i na poziciji selektora dvije reprezentacije Bugarske i Irana. Da uzvrate gostoprimstvo Trebinjke će imati na proljeće kada se u našem gradu organizuje međunarodni turnir u odbojci na koji su pozvane i odbojkašice Kleka koje se uvijek rado odazivaju pozivu iz Trebinja.
https://www.lokoportal.com/index.php/sadrzaj/vijesti/16729-ok-leotar-u-prijateljskoj-posjeti-kleku#sigProGalleria1804e41082