U akciju skupljanja pomoći za mladog golmana Slavije Miloša Božovića, koji je u avgustu 2014. godine doživio tešku povredu glave i nalazi se u komi, uključio se i Trebinjac Asmir Begović.
Dres je potpisalo 12 Begovićevih saigrača
Begović je putem svog zvaničnog Facebook profila pokrenuo aukciju na kojoj je ponudio svoj dres iz Chelseaja s potpisima 12 njegovih saigrača, a sav prihod bit će doniran za Miloševo liječenje koje košta 150.000 evra.
Nakon utakmice sa West Hamom Begovićev dres su potpisali Thibaut Courtois, Cesar Azpilicueta, Gary Cahill, Branislav Ivanović, John Terry, Baba Rahman, Cesc Fabregas, Ruben Loftus-Cheek, Nemanja Matić, John Obi Mikel, Willian i Pato.
Aukcija traje do nedjelje. Početna cijena je 150 funti, a ponude se mogu slati na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
(Izvor: Klix.ba)