Leotar proradio u napadu

Trebinje, 12.03.2011. Na utakmici 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu na Policama pred oko 300. gledalaca, ekipa Leotara savladala je ekipu Zvijezde iz Gradačca rezultatom 3:0 i ubilježila prva tri boda u proljetnog dijelu prvenstva.

110312-leo-zvijezda03

Gledaoci su imali priliku da posmatraju odgovornu i borbenu igru Leotara koji je od samog početka tražio rješenje da probije odbrambeni bunker neugodne ekipe Zvijezde koja je cijelih 90 minuta bila primorana da igra na svojoj polovini. Konstantnom ofanzivnom igrom na protivničkoj polovini ekipa Leotara načela je mrežu gostiju kada je na centaršut Dreča sa oko pet metara Vranešević glavom pogodio lijevi ugao gola protivničkog golmana Smajića.

Da se izabranici Dragana Spajića  koji je danas imao problema oko sastavljanja tima zbog žutih kartona nisu zadovoljili sa minimalnom prednošću dokazuje to i  ambiciozna igra domaćih u drugom poluvremenu kada je poslije faula na centriranu loptu Mandića, Bondzić glavom  šutirao i lob udarcem matirao Smajića. Do kraja utakmice viđen je još jedan pogodak, za koji je poslije odlične akcije domaćih za tri 3:0 odgovoran bio ponovo Bondzić.

Leotar sad ima 24 boda i nalazi se na 10. mjestu.

U narednom 19. kolu koje je na programu 19. i 20. marta  Leotar će biti gost ekipi Travnika.