Nastavak Olimpijade donio nova uzbuđenja

Nakon vikend pauze večeras je na Stadionu malih sportova "Aleksandar Masleša" odigrano i 3. kolo Grupe B trebinjske Olimpijade u malom fudbalu.

210726 olimpijada

Takmičenje je počelo minutom ćutanja u znak sjećanja na tragično stradalog mladog trebinjskog rukometaša Bojana Runjevca.

U prvoj utakmici su se sastala dva prilično podjednaka tima Centar Đački dom i Pridvorci. Nakon 40 minuta rezultat je glasio 4:4, a u penal seriji više sreće su imali igrači Centra.

U drugom meču snage su odmjerile dvije sjajne ekipe Hrupjela i Donje Police. Viđena je nešto žustrija igra preiskusnih igrača malog fudbala, a pobjedu je na kraju odnio favorit i nekadašnji šampion iz Hrupjela rezultatom 2:0.

Treći meč između Jazine i Glavne ulice je donio još uzbuđenja i lijepih poteza. Opet neriješeno (1:1), i opet penali na radost brojne publike u Bregovima. Trjiumfovala je ekipa Glavne ulice rezultatom 4:3.

Posjećenost je i ove večeri bila iznad očekivanja.