Podjela bodova na Policama

Iako su najavljivali, fudbaleri Leotara nisu uspjeli da stignu do pobjede protiv Slobode iz Tuzle koja je od 11. minuta igrala sa igračem manje jer je dva žuta kartona u kratkom periodu zaradio defanzivac gostiju Miloš Karišik.

21123 leo

Mučili su se Trebinjci, nisu nikako uspjevali da pronađu puteve do mreže golmana Slobode Bukvića, a u 72. minutu su konačno zatresli mrežu gostiju. Uradio je to Aćimović poslije dodavanja veterana Ristića koji je u nastavku ušao u igru. Činilo se da će izabranici trenera Krunića minimalnim trijumfom doći do bodova, ali u 88. minutu Radić je raspršio njihove snove i Slobodi donio veliki bod u Trebinju.

Ovome dodajemo da je u 87. minuti isključen trener Leotara, Branislav Krunić.

Leotar – Sloboda 1:1 (0:0)

Stadion: “Police” u Trebinju. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Gigović (Gradiška). Strijelci: 1:0 Aćimović (72), 1:1 Radić (88). Žuti kartoni: Đurić, Milić, Milović (Leotar), Husejinović (Sloboda). Crveni karton: Miloš Кarišik (Sloboda) u 11. minutu.

LEOTAR: Vukanović, Milović, Milić, Paranos, Sekulović, Aćimović, Maksimović, Đurić (od 81. Ramić), Arsić, Bosančić (od 46. Todorović), Zec (od 68. Ristić).
SLOBODA: Bukvić, Jusić, Čivić (od 74. Ramić), A. Beganović, Husejinović, DŽ. Beganović, Alić (od 17. Devedžić), Maksimović (od 60. Veselinović), Osmić, Balić (od 74. Predragović), Кarišik.