Prva pobjeda Leotara

Fudbaleri Leotara juče su u utakmici 3. kola Premijer fudbalske lige BiH kao domaćini savladali ekipu tuzlanske Slobode, rezultatom 2:0.

110713-kontrolni_mec_leotara_023

Golove su postigli Zečević i Kajgo. Prvom ovogodišnjom pobjedom, Leotarov bodovni saldo je 4 boda i trenutno se nalazi u sredini prvenstvene tabele.

Sledeću utakmicu Leotar igra već u srijedu, kada gostuje u Gabeli, a protivnik je novi premijerligaš GOŠK.

LEOTAR - SLOBODA 2:0 (1:0)

Trebinje - Stadion Police. Gledalaca: 400. Sudija: Ognjen Valjić (Banja Luka). Strijelci: Zečević u 45. minutu i Kajgo u 93. minutu za Leotar . Žuti kartoni: Radović, Zečević (Leotar), Čukle, Nikolić, Jogunčić, Milutinović, Zoletić (Sloboda).

LEOTAR: Milenković, Vučinić, Šaraba (od 87. minuta Topuzović), Čorlija, Radović, Ratkovica (od 70. minuta Mizdrak), Dreč, Kajgo, Zečević (od 76. minuta Souto), Vuković, Aničić.

SLOBODA: Mujkić, Milutinović, Čivić, Jogunčić, Zoletić, Malkić, Čukle (od 65. minuta Aljukić), Efendić, Nikolić, Halilović, Mešanović.