Remi Leotara sa domaćinom (video)

U utakmici drugog kola turnira Evrolige u futsalu u Rigi, odigranoj večeras, ekipa KMF Leotar igrala je riješeno 3 : 3, (poluvrijeme 1 : 1) sa ekipom Nikars iz Rige.

110930-kmf_leotar

Tri minuta prije kraja, Trebinjci su vodili sa 3 : 1, ali je domaćin ipak uspio da izjednači. Golove za trebinjsku ekipu postigli su Savo Andrić u 15. i Vico u 30. i 38. minutu.

I pored neriješenog rezultata Trebinjci imaju realne šanse da ostvare plasman u dalje takmičenje.

U direktnom duelu sa ekipom Đera, koja je danas poražena od Barselone rezultatom 8 : 2, Trebinjci odlučuju o svojoj sudbini.

Ukoliko ostvare pobjedu, a Barselona ostane neporažena u duelu sa domaćom ekipom, Trebinjci bi osvojili drugo mjesto na turniru i plasman u dalji krug takmičenja u ovogodišnjem Kupu evropskih šampiona u malom fudbalu.