KMF Leotar izgubio od Đera (video)

Fudbaleri KMF Leotar iz Trebinja porazom protiv ekipe Đera od 7:5 (poluvrijeme 2:2) završili su turnir UEFA lige u futsalu, održanom u Rigi.

111003-kmf_leotar_djer

Sedam i po minuta do kraja djelilo je Trebinjce od plasmana u treći krug lige, ali prednost od 5:3 nije bila dovoljna da Trebinjci ostvare istorijski uspjeh.

Golove za KMF Leotar postigli su: Vico dva, te po jedan Srđan Andrić, Mulahmetović i Mičeta.

U drugoj utakmici trećeg kola u Rigi Barselona je sa 12:0 deklasirala Nikars., tako da takmičenje u ovogodišnjoj Ligi evropskih šampiona u futsalu nastavljaju Barselona i Đer.

I pored dva poraza i jednog remija, KMF Leotar je ostavio dobar utisak u Rigi i pokazao da ima kapacitet da u narednim godinama postigne još bolji rezultat.