Mladost Gacko zauzela 3. mjesto Prve lige RS

13. kolo Prve lige RS u fudbalu odigrano je u subotu čime je završen jesenji dio sezone. Mladost se nije uspjela održati na čelu tabele, od Rudara u Ugljeviku izgubila je rezultatom 3:0.

111108-mladost_gacko

Već u prvih 7 minuta Mladost je gubila sa 2:0, golove za domaćina postigli su Todorović i Jovanović, Rudar je potvrdio pobjedu u 90 minutu još jednim golom Todorovića.

Titula jesenjeg šampiona pripala je Slogi iz Doboja, drugi je Radnik iz Bijeljine, treća Mladost. Sva tri tima imaju 22 boda ali gol razlike ide u korist Sloge i Radnika. Na četrvtom mjestu na tabeli je Sutjeska iz Foče.

Ekipa Mladosti u jesenjem dijelu prvenstva je zabilježila 6 pobjeda, četiri puta igrala neriješeno i tri puta poražena, dala je 12 a primila 13 golova.

Prvenstvo se nastavlja početkom marta 2012. Utakmicu 14. kola Mladost će odigrati u Laktašima.

U okviru 14. kola Mladost će u nedjelju 13. novembra biti domaćin, dočekaće tim Drinovci.