Futsal Liga: Remi Leotara i Banja Luke

Danas je u SD "Miloš Mrdić" odigrana prvenstvena utakmica 2. kola Futsal lige Republike Srpske, na kojoj su snage odmjerili KMF Leotar i KMF Banja Luka.

111126-kmf_leotar_banjaluka_041

U prvom poluvremenu iako oslabljen odsustvom ključnih igrača zbog zdravstenih problema, Leotar je igrao svoju prepoznatljivu igru i u 11. minuti preko navajlije u redovima Leotara Nikolića, prvi načinje mrežu gostiju. Samo minutu kasnije odličnom asistencijom Andrića zabija i Mičeta za vođstvo od 2:0, da bi Vico u 17. minuti susreta postigao gol za 3:0, što je i bio krajnji rezultat prvog poluvremena.

111126-kmf_leotar_banjaluka_036

U drugom poluvremenu su se gosti probudili i počeli igrati mnogo ofanzivnije, gdje su za manje od 10 minuta uspjeli da izjednače rezultat na 3:3. Vico zatim postiže svoj prvi gol na utakmici, ali samo minut kasnije, preko Kokanovića, gosti dolaze do ponovnog izjednačenja. Malo kasnije odličnim kontra napadom koji je krenuo preko Cimirota, a potom asistencijom Andrića, Miljan Vico 7. minuta prije kraja susreta postiže svoj drugi pogodak za vođstvo Leotara od 5:4. Gosti zadnjih nekoliko minuta prijete preko Malčića i Jeremića, ali golman Leotara Berak spašava nekoliko veoma neugodnih udaraca prema golu. Međutim, ishitrenom igrom Leotara u zadnjim sekundama utakmice gostima se ukazuje polušansa koju spretno koristi Jovičić i postiže izjednačujući gol u zadnjoj stotinki utakmice.