Mali fudbal: Stative i prečke spasile potop

Trebinje 21.10.2010. Kako i 2009. godine  tako i za 2011. godinu polako se otvaraju vrata koja vode prema tituli šampiona Bosne i Hercegovine, a samim tim i prema Ligi šampiona.

Sinoć u SD Miloš Mrdić u Trebinju pred više od 500 ljubitelja malog fudbala u derbi meču i dosad najinteresantnijoj utakmici sezone domaći KMF Leotar pobjedio je ekipu KMF Doboja sa 2:1.

Tako je KMF Leotar po peti put za redom dokazao da je najjača ekipa lige i da dosad nije naišao na dostojnog protivnika. Da se na put  nisu ispriječile stative, prečke i par odličnih intervencija golmana gostiju i ova utakmica bi bila privedena kraju sa najmanje pet, šest golova u gostujućoj mreži. Leo je vodio tokom čitavog meča i sigurno držao loptu u svojim nogama i tako priveo meč kraju.

Strelci za Leotar su bili u prvoj minuti Vico, 33 minuti Mulina i Nikić u 38 minuti za KMF Doboj.

KMF Leotar: Berak, Mulina, Berdović, Mičeta, Andrić S., Vico, Cimirot M., Cimirot G., Popović, Kapor, Mijanović. Trener: Spaić Dragan

KMF Doboj: Bogdanović, Marić, Kvržić, Ilić, Kokić, Dujković, Veselinović, Bećarević, Nikić, Rastić, Aladžić, Mićanović. Trener: Borislav Topalović

Sledeći meč KMF Leotar gostuje ekipi KMF Banja Luka u Banja Luci 27.11.2010.